2011 yılında hayata geçirdiğimiz HaberMatik  projemiz ile yerli yabancı yüzlerce firmaya haber sitesi yazılımı ve tasarım hizmeti sağladık.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar her zaman 5 Altın İlkemiz ile hareket ettik. Bu sayede HaberMatik sürekli geliştirilen bir altyapı ile her zaman güncel kalmayı başardı. Müşterilerine profesyonel destek vererek onları rakiplerinden  bir adım öteye taşıdı. Ömür boyu lisans sistemi ile her zaman ekonomik oldu. WordPress çatısı ile geliştirilen temalarda Türkiye’de hep ilkleri müşterilerine sundu.

HaberMatik Türkiye’de  üretilen ve hazır paket olarak satılan ilk profesyonel WordPress haber temasıdır.  HaberMatik Mobil sürümü yine ilk WordPress Türkçe mobil eklentisidir. Yeni çıkan sürümleri ile her zaman WordPress’ten daha fazlasını sunmuştur.  Kendini kanıtlayan başarısı ile yeni bir sektörün oluşmasını sağladı ve sektörün öncüsü oldu.  2014 yılı itibari ile WordPress  74 Milyondan fazla sitede kullanılıyor, dünyada 120 farklı dile çevrildi, dünya sıralamasında ülkemiz 0,7%  oranla 8. sırada yer almaktadır. Ülkemizde her geçen gün WP kullanan siteler artmaktadır. İstatistikler

AKIN MEDYA bünyesinde üretilen HaberMatik WordPress Haber Temaları sayesinde haber sektörü yepyeni bir boyut kazandı. Artık her ilimizin, her ilçemizin yerel ve ulusal onlarca haber portalı var.

AKIN MEDYA

HaberMatik

Marka Tescili(2012/51972) ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır.
Tasarım ve kodlar tescillidir, izinsiz kullananlar telif haklarından doğan bedeli öderler.
HaberMatik bir Akın Medya Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır.